O mnie

Jestem szczęśliwą kobietą

Ludzie dzielą się na tych którzy marzą i na tych, którzy ciężko pracują, aby te marzenia spełni! Wszytko jest możliwe, szczęście, równowaga i spełnienie są na wyciągnięcie ręki…

Kilka słów ode mnie

Mam na imię Ewelina i pomagam kobietom realizować cele i marzenia życiowe oraz biznesowe.

Większość kobiet z którymi pracuję, to wspaniałe perły, które jednak zapomniały o swoich pragnieniach, potrzebach i samych sobie. Jestem po to, by pomóc im na nowo odkryć to co najważniejsze – SIEBIE!

 BIO:

Absolwentka Politologii i Komunikacji Społecznej. Pewna siebie, kochająca kobiecość i podziwiająca ją w innych. Silna, niezależna bizneswoman. Zdobywczyni nagrody Osobowość roku 2017 Gazety Krakowskiej w kategorii Biznes. Od 9-ciu lat z sukcesem prowadzi kobiecą markę Magnitica Lashes, produkującą specjalistyczne produkty do salonów kosmetycznych. Pod marką tą prowadzi sklep, e-sklep, sieć dystrybucji w Polsce i zagranicą, szkolenia kosmetyczne oraz rozwojowe dla kobiet. Zdobywca m.in. takich nagród jak: Kobieca Marka Roku 2018, Mistrzowie Handlu 2017 w kategorii Sklep internetowy, Diamenty Beauty 2016 oraz Firma Roku 2017. Właścicielka prestiżowego salonu urody Atelier Magnitica w Krakowie. Jej 30 Instruktorek prowadzi własne gabinety kosmetyczne oparte na franczyzie szkoleń Magnitica Lashes oraz odnosi sukcesy w mistrzostwach branżowych na arenie międzynarodowej. Redaktor naczelna i założycielka “Lashmanii”, eksperckiego czasopisma z zakresu przedłużania rzęs. Współorganizator międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs Lashmania Challenge.

Organzatorka wydarzeń motywacyjnych dla kobiet “Skrzydła Kobiety” za które otrzymała nagrodę Osobowość Roku 2017 w kategorii Biznes Gazety Krakowskiej.

Właścicielka marki “Fit Angels”, sklepu internetowego ze strojami sportowymi dla kobiet i pierwszym detoksem herbacianym “AngelsTeaTox” w Polsce. Autorka książki “Pozytywny egoista” w której udowadnia, że życie w miłości do siebie pozwala nam iść swoją drogą i spełniać swoje najskrytsze marzenia. Pierwszą firmę otworzyła w wieku 20-stu lat. Jej najważniejszą życiową rolą, jest bycie dobrą matką 4.5-letniego Jasia.

Spełnienie życiowe
szczęśliwa rodzina 100%
Spełnienie Biznesowe
Ostatni projekt w trakcie realizacji 90%
Spełnienie Fizyczne
Pracuję nad formą 90%
Spełnienie marzeń
spełniam czały czas 100%

Moje osiągnięcia

  • Kobieca Marka Roku 2018 Magnitica Lashes
  • Osobowość Roku 2017 Gazety Krakowskiej w Kat. Biznes
  • Firma Roku 2017 Tygrysy Biznesu
  • Sklep Internetowy Roku 2017 - Mistrzowie Handlu Gazety Krakowskiej
  • Diamenty Beauty 2016
  • "Pozytywny Egoista" książka wydana w wyd. Złote Myśli - Bestseller