Panel Partnera

PANEL PARTNERA

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Program partnerski polega na dzieleniu się przez nas dochodem ze sprzedaży. Po dołączeniu do programu otrzymasz specjalny link. Jeśli ktoś założy konto klikając w link a następnie je opłaci, otrzymasz część opłaconej kwoty w postaci prowizji.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Programu Partnerskiego, przede wszystkim musisz mieć założone konto. Twój własny link, który będziesz wysyłać żeby polecać produkty, będzie widoczny po zalogowaniu. Każde opłacone konto założone z tego linka to zysk dla Ciebie!

Nasze linki partnerskie zawierają unikalne identyfikatory umożliwiające nam śledzenie wszystkich, którzy zostali przekierowani z twojej strony. Nasz system śledzenia “pamięta” twój URL, dlatego możesz mieć pewność, że zostaniesz wynagrodzony za każdą sprzedaż, w której będziesz pośredniczyć.

Cookie używane w Programie Partnerskim wygasa po 365 dniach. Oznacza to, że klient ma cały rok na dokonanie zakupu za który otrzymasz prowizję. Natomiast gdy klient zarejestruje się poprzez link wygenerowany przez innego Partnera, otrzyma cookie nowego partnera i jemu zostanie przypisana prowizja.

Prowizja wynosi 10% wartości transakcji dokonanych przez każdego pozyskanego przez Ciebie klienta i możliwa jest do wypłaty po upłynięciu 30 dni od jego ostatnich opłaconych zakupów.

Możesz zlecić wypłatę prowizji, gdy uzbierasz minimalną kwotę do wypłaty wynoszącą 500 zł. Pieniądze zostaną przelane na podane przez Ciebie konto bankowe.

W przypadku gdy klient otrzyma zwrot za zakupione usługi bądź towary, prowizja za tą transakcję zostanie anulowana.

Tak. Twoje saldo powiększy się za każdym razem, gdy konto założone z Twojego polecenia dokona wpłaty.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie odnośnie programu partnerskiego, skontaktuj się z nami pisząc na adres handel@magniticalashes.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on pinterest
Pinterest
Share on tumblr
Tumblr